O naší společnosti

Jako každá společnost, také ta naše má svůj příběh

Podle mayského kalendáře měl v roce 2012 přijít konec světa. Byla by to škoda, protože právě na jeho sklonku Vít Vomáčko založil Internet Praha Josefov, s.r.o.

ZAČALO TO V SOUSEDSTVÍ

Co je lepší motivací ke zvládnutí úkolu, než vyřešení vlastního problému? Náš zakladatel se přestěhoval do centra Prahy 1 a zjistil, že zdejší internet nestojí za nic. Rozhodl se proto svou domácnost připojit svépomocí. Povedlo se mu to a kvalita jeho internetu se časem roznesla mezi sousedy. Připojil pár jednotek ve stejném bytovém domě, později několik přilehlých domů. Poptávka neutichala, ale rostla. Drát k drátu, respektive bezdrát k bezdrátu, tak vznikla naše firma. Energicky a dynamicky, doopravdy!

ROSTEME, PŘÁTELŠTÍ ZŮSTÁVÁME

Adresa našich kanceláří koresponduje s názvem. Sídlíme na Josefově, kde z ulice Břehové pozorujeme pražský hrad. Síť tvoříme zevnitř, z centra Prahy po malých krocích dál a dál. Nejsou to kroky, ale antény a kabely telefonní i datové. Ať už naše klienty připojujeme jakkoliv, pořád je známe. V centru Prahy pracujeme i žijeme a tak se potkáváme a neustále sledujeme, jestli vše správně funguje. Naši technici za nimi většinou dochází pěšky, což je skutečnost, díky které si nás všichni pamatují.

O nás v číslech

  • 242

    připojených pražských ulic

  • 20

    členů našeho týmu

  • 2467

    připojených domácností

Na našem připojení funguje celá řada společností,, o kterých se více rozepisujeme v REFERENCÍCH.

V současné době jsme zavedeným poskytovatelem vysokorychlostního internetu pro firmy i domácnosti. Zajišťujeme také LTE mobilní internet a své klienty komplexně podporujeme profesionální správou IT.
Na Praze 1 máme vlastní optické kabely, díky kterým jsme zde skutečně nejrychlejší. Naše pokrytí už ale sahá i do dalších částí Prahy.Máte dotaz?

ZAVOLEJTE 775 654 499 NEBO VYPLŇTE KONTAKTNÍ FORMULÁŘ.